KONST / Litografier / Etsningar 13669127
nr 1366 9127
Marco Cecioni
(f. 1948), Sverige
Etsningar, + litografier, 10 + 4 st. Signerade. Oramade lösa blad, 37x35 - 50x38 cm
Marco Cecioni, iteliensk svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:36:36
11/12 22:10:39
100 kr
13/12 23:00:38